Dabar lauke reiškia viduje

Vis didesnę gyvenimo dalį praleidžiame lauke, todėl norime terasų, kuriose būtų galima gaminti maistą ir būti taip pat ir lietingomis dienomis. Štai trys patarimai, ką daryti, kad terasą būtų galima naudoti visus metus:

  1. Virš dalies terasos įrenkite stogą. Tai padarius šiltąjį metų pusmetį beveik nereikės būti viduje, o pridėję kelis lauko šildytuvus turėsite galimybę leisti laiką lauke ir šaltesnėmis dienomis. 
  2. Įsirenkite nuo vėjo saugančią pergolę. Ji ne tik saugo nuo pašalinių žvilgsnių, bet ir suteikia efektyvią apsaugą nuo vėjo. Jei norite daugiau žalumos, apželdinkite pergolę vijokliniais augalais.
  3. Įsirenkite lauko virtuvę. Jei yra vietos, įsirenkite lauko virtuvę. Patartina po stogu, kad galėtumėte naudotis taip pat ir prastu oru.
Loading image...

Dizaino idėjos!

ESSVE Pinterest paskyroje rasite daugybę terasos statybų idėjų. Norite baseino? Sodinukų? Neįprastos formos, o gal jaukios pergolės? Galimybės neišsemiamos.

Ieškoti idėjų
Loading image...

Susikurkite žalią terasą

2020-aisiais visi tapo sodininkais ir augalininkystės ekspertais. Dabar matome tas tendencijas ir terasose. Vis daugiau šeimininkų medinėje terasoje įsirengia vietas sodinimui ir auginimui.

Patarimai, kaip integruoti į terasą žalumą:

  • Gyvybės įspūdžiui sustiprinti pasodinkite vidury terasos medelių arba prieskoninių augalų. Gerai suplanuokite sodinimo vietas dar prieš pradėdami statyti terasą.
  • Įrėminkite terasą augalų dėžėmis iš tos pačios rūšies medienos. Turėkite galvoje, kad žemė daug sveria! Norint ką nors auginti terasoje, jos konstrukciją reikia pritaikyti svoriui. 
  • Apželdinkite pergolę vijokliniais augalais. Žaluma suteiks dar geresnę apsaugą nuo pašalinių žvilgsnių.

 

Loading image...

Susikurkite žalią terasą

ESSVE Pinterest paskyroje rasite daugybę idėjų, kaip įsirengti žalią terasą ir jaukią pergolę.

Ieškoti idėjų
Loading image...

Medsraigčiai ESSDRIVE

Puikūs medsraigčiai pergolėms ir auginimo dėžėms. Taip pat tinka turėklams ir laiptams.

Į produktų puslapį
Loading image...

Pasistatykite prašmatnią terasą be matomų sraigtų

Paprastas būdas suteikti medinei terasai daugiau prašmatnumo yra montuoti lentas nesimatančiais sraigtais. Iš 5000 terasų, kurios buvo suplanuotos programėlėje ESSGUIDE, net 26 % naudotojų pasirinko montavimą nesimatančiais sraigtais.

Taip montuojant tvirtikliai įstrižai įleidžiami į lentos šoną, todėl baigus terasą jų nesimato. Naudojant tradicinį sraigtų sukimą į viršutinę lentos pusę, aplink galvutę gali susidaryti atplaišų, o nesimatantys sraigtai užtikrina rakščių neturinčią terasą, kuria puikiai galima vaikščioti basiems!

 

Loading image...

Kaip atliekamas nesimatantis montavimas?

Daugiau sužinokite apie nesimatančio montavimo privalumus ir pamatykite montavimo filmuką.

Žiūrėti filmuką
Loading image...

Jokių matomų sraigtų

Nesimatančio montavimo sistema Hidden Decking System (HDS) lengvai sumontuosite medinę terasą, kurioje nesimato sraigtų. Sistemą sudaro montavimo įrankis, sraigtai ir specialūs antgaliai.

Į produktų puslapį
Loading image...

Kokio dydžio terasa? Labai didelė!

Pusė visų Švedijoje naudojama programėle ESSGUIDE planuojamų medinių terasų yra didesnės nei 50 m² ir daugiau nei dešimt procentų didesnės nei 100 m². Iš vietos kavos staleliui ir gėlių vazonėliui terasos virto svetainės pratęsimu tiek funkcijos, tiek dizaino požiūriu. Terasoje vis dažniau įrengiama lauko virtuvė, baseinas ir kelios pasisėdėjimo vietos, todėl terasos vis didėja.

Turėkite omenyje!

Labai svarbu pritaikyti pagrindo konstrukciją terasos dydžiui ir tam, ką joje planuojate įrengti. Žemė, lauko virtuvė ir kubilai daug sveria, todėl įsitikinkite, kad konstrukcija atlaikys!

Loading image...

Rekomenduojamas turinys

Loading image...

Ar samdyti meistrą?

Meistro samdymas statyboje turi daug privalumų. Štai 5 dalykai, apie kuriuos reikia pagalvoti prieš susisiekiant su meistru.

Skaityti patarimus
Loading image...

Statysite terasą pats?

Statybos metu praleistas kuris nors žingsnis arba neteisingi sprendimai gali brangiai kainuoti! Čia rasite visų statybos etapų gidą.

Į gidą
Loading image...

Rasti artimiausią statybinių prekių pardavėją

Čia rasite viską, ko reikia terasos statybai - sraigtų, priedų ir medienos. Mes sudarėme didelį ESSVE produktų terasoms asortimentą siūlančių pardavėjų sąrašą.

Rasti vietinį pardavėją
Loading image...