Meistrai tvirtina, kad mediniu terasų paklausa stipriai išaugo, todėl ESSVE nusprendė bendradarbiaudama su profesionalais sukurti sraigtus, kurie palengvintų terasų statybą ir padidintų efektyvumą. 2020 m. sezoną buvo pristatyti sraigtai terasoms ESSDECK Max, kurie greitai išpopuliarėjo ir yra gausiai perkami meistrų.  

Meistras Peras Janssonas iš Höghults Byggservice stato labai daug terasų. Peras darbuojasi jau daugiau nei 10 metų ir kasmet Karlsborge bei jo apylinkėse pastato klientams daug terasų. Sukaupęs didžiulę terasų statybų patirtį jis buvo puikus kandidatas išbandyti mūsų naujuosius sraigtus terasoms! Kaip jam sekėsi ir ką Peras mano apie ESSDECK Max?

Nepamirškite!
Sraigtų ir medienos sąnaudas galite nesunkiai apskaičiuoti ESSGUIDE terasos skaičiuokle. 

Į ESSGUIDE

Loading image...

Papasakokite apie projektą, kuriame naudojote ESSDECK Max.

Terasa, kurioje išbandėme ESSDECK Max buvo kiek didesnė nei 40 m² ir statoma nuolatinio kliento Karlsborge namuose. Klientas norėjo nepriekaištingo stiliaus terasos, todėl pasiūliau sraigtus ESSDECK Max, apie kuriuos buvau girdėjęs iš kolegų: maža galvutė palieka dailesnį paviršių nei didesnės tradicinių sraigtų, be to, pasižymi tikrai gera spaudimo jėga. Trumpai tariant, man tai pasirodė geras pasirinkimas projektui.

Pasidalinkite savo nuomone apie šiuos sraigtus.

Man jie tikrai patinka! Visų pirma maža galvutė, paliekanti tikrai gražų paviršių. Ji puikiai tinka stilingo ir gražaus rezultato norintiems klientams. Be to, lenta prispaudžiama tikrai gerai, o aplink galvutę nelieka beveik jokių atplaišų.

Ar esate patenkintas rezultatu?

Taip, juo esame labai patenkinti abu! Pavasarį klientas pateikė daugiau užsakymų. Argi tai nėra geriausias įvertinimas?!

Loading image...

ESSDECK Max nerūdijančio plieno A4

Statydami agresyvioje aplinkoje, pvz., prie baseino, lieptelio ir netoli sūraus vandens pakrantės, naudokite nerūdijančio plieno A4 ir C5 korozijos klasės sraigtus.

Į produktų puslapį
Loading image...

ESSDECK Max nerūdijančio plieno A2

Prie ežero ar nedidelio sūrumo vandens telkinio naudokite nerūdijančio plieno A2 ir C4 korozijos klasės sraigtus. Šie sraigtai yra paslankūs ir gerai atlaiko judesius, todėl tinka ir didelėms terasoms.

Į produktų puslapį
Loading image...

ESSDECK Max CorrSeal

Sraigtai su CorrSeal paviršiaus apdorojimu priskiriami C4 korozijos klasei. Jie naudojami mažesnėms ir žemesnėms terasoms neagresyvioje aplinkoje.

Į produktų puslapį
Loading image...

Peras vardija, kuo jam patiko sraigtai ESSDECK Max. Kokie ypatumai sukuria privalumus? Norintiems labiau įsigilinti į sraigtų terasoms pasaulį pateikiame detalesnę privalumų apžvalgą. 

Kokią įtaką galutiniam rezultatui turi galvutės dizainas?

Interviu Peras mini, kad šių sraigtų galvutė mažesnė nei tradicinių sraigtų terasoms, o aplink ją nelieka beveik jokių atplaišų. Tikra tiesa! Galvutė daugiau nei 25% mažesnė už įprastų sraigtų terasoms, todėl mažiau matosi, o paviršius yra dailesnis.

Be to, sraigtų ESSDECK Max galvutė cilindrinė, todėl apatinės pusės briauna yra aštresnė, o iš karto po galvute yra frezinis griovelis - sukant sraigtą medienos plaušas yra pjaunamas. Tai padeda išvengti atplaišų terasoje.

Loading image...

Kodėl reikia, kad šiuolaikiniai terasų sraigtai pasižymėtų didele spaudimo jėga?

Vis dažniau pasitaiko išlinkusių ir išsirietusių lentų. Skirtingai nei tiesios, tokios gali būti sunkiai montuojamos ir stipriai veikti konstrukciją. Naudojant sraigtus terasoms ESSDECK Max tai ne problema. Šių sraigtų spaudimo jėga tokia didelė, kad jais nesunkiai sumontuojamos ir išlinkusios lentos. 

Taigi šių sraigtų privalumas yra galimybė be didelių pastangų vienodai gražiai sumontuoti tiek išlinkusias, tiek tiesias lentas. Šie sraigtai traukia lentą su savimi prie konstrukcijos, užuot tik patys smigę į medieną, kaip dažnai nutinka bandant montuoti išlinkusias lentas tradiciniais sraigtais terasoms.

Kas sukuria tokią šių sraigtų spaudimo jėgą?

Siekdami optimalios spaudimo jėgos patobulinome sraigto sriegius, kurie padeda galvutei prispausti lentą vietoje.

ESSDECK Max turi du skirtingus sriegius. Smaigalyje sriegiai yra retesni nei sraigto viršuje. Apatiniams sriegiams (kurie greitai susminga į medieną) pasiekus profilį, o viršutiniams sriegiams (kurie skverbiasi per medieną šiek tiek lėčiau) pagavus lentą, profilis ir lenta suspaudžiami didele jėga. Štai kodėl Peras teigia, kad šie sraigtai gerai prispaudžia lentas.

Patarimas!
Siekiant didžiausios spaudimo jėgos, sriegių neturinti sraigto dalis turi atsidurti tarp medienos.

Loading image...

Rekomenduojamas turinys

Loading image...

Pastatykite terasą rekordiniu greičiu!

Profesionalams skirtu įrankiu ESSVE EDGEFAST rekordiniu greičiu pastatysite terasą be matomų sraigtų. Sužinokite apie privalumus ir ką apie šį įrankį mano meistras Timpa.

Skaityti daugiau
Loading image...

Profesionalų patarimai profesionalams

Čia surinkome patyrusių meistrų patarimus kolegoms, siekiantiems dar didesnio efektyvumo. Pasinaudokite galimybe patobulinti terasų statybos įgūdžius!

Profesionalų patarimai
Loading image...

Rasti artimiausią statybinių prekių pardavėją

Čia rasite viską, ko reikia terasos statybai - sraigtų, priedų ir medienos. Mes sudarėme didelį ESSVE produktų terasoms asortimentą siūlančių pardavėjų sąrašą.

Rasti vietinį pardavėją
Loading image...