Naujos rekomendacijos, išlinkusios lentos ir daugybė skaičiavimų. Taip, terasos projektas gali tapti tikru išbandymu. Parengėme dažniausiai iškylančių iššūkių sąrašą ir patarimus, kaip su jais geriausia susidoroti.

1. Venkite karkaso, kuris neatlaikys svorio 

Terasos pajėgumas atlaikyti jai numatytas apkrovas yra esminė sąlyga, tačiau teisingai apskaičiuoti karkaso dydį gali būti nelengva. Stenkitės kuo tiksliau apskaičiuoti karkaso dydį, atsižvelgdami į medienos rūšį, terasos dydį ir planus statyti terasoje, tarkime, kubilą.

Loading image...

2. Venkite daug laiko reikalaujančios karkaso statybos

Terasos statyba yra didelis darbas, kuriame gausu daug laiko užimančių momentų. Jei turite galimybę sutaupyti laiko rinkdamiesi išmanius produktus, statybose tai visada sveikintinas sprendimas.

Sprendimas: paspartinkite pagrindo statybą parengiamojo gręžimo nereikalaujančiais konstrukciniais sraigtais. Konstrukciniais sraigtais W (WAF) galima be parengiamojo gręžimo jungti tašus ir montuoti nešančias sijas. Naudodami konstrukcinius sraigtus W išvengsite daug laiko užimančio parengiamojo gręžimo ir apsieisite be kolonų tvirtinimo atramų ir kitų jungimo detalių.

Loading image...

Pastatykite stabilų pagrindą

Kaip statomas medinės terasos pagrindas? Tai lemia sklypo ypatumai ir nešančios konstrukcijos inkaravimas. Apie viską sužinosite mūsų Terasos statybos gide.

Skaityti daugiau
Loading image...

Konstrukciniai sraigtai W

Stambesnėms ir didesnės nešančios galios konstrukcijoms rekomenduojami konstrukciniai sraigtai W.

Į produktų puslapį
Loading image...

3. Venkite neteisingo atstumo tarp lentų

Iškilusios arba išlinkusios lentos yra netinkamų tarpų pasekmė. Tai brangiai kainuojanti klaida, kurios lengva išvengti. 

Sprendimas: montuodami terasos lentas laikykitės Svenskt Trä rekomendacijų dėl nustatyto atstumo tarp kraštų. Jį lemia lentų dydis ir medienos tipas.

Laikantis rekomendacijų atstumas tarp lentų bus tinkamas, kad ir kokia sausa ar šlapia būtų mediena. 

Loading image...

Teisingai sumontuokite terasos lentas

Daugiau sužinokite apie atstumą tarp kraštų ir atsižvelgdami į visas Svenskt Trä rekomendacijas sumontuokite patikimą medinę terasą.

Skaityti visas rekomendacijas
Loading image...

4. Venkite neteisingo sraigtų pasirinkimo

Sraigtai nėra tik sraigtai. Sraigtų kokybės pasirinkimas yra nepaprastai svarbus, kad terasa tarnautų ilgai. 

Sprendimas: įsiskaitykite ir pasirinkite būtent jūsų terasai tinkančius sraigtus! Rekomendacijas lemia supanti aplinka, medienos tipas ir terasos aukštis bei dydis. Jei neturite laiko skaityti arba abejojate, nerūdijančio plieno sraigtai A4 visada yra geras pasirinkimas. Juos pasirinkę žinosite, kad naudojate stiprius ir tamprius sraigtus, kurie atlaikys ir drėgmės kiekio bei temperatūros svyravimų keliamus konstrukcijos judesius.

Patarimas!
Tikriausiai žinote, kad galima pasistatyti terasą be jokių matomų sraigtų? Tam naudojamas vadinamasis paslėptas montavimas. Terasa atrodys itin prašmatniai, o paviršius bus be atplaišų!

Loading image...

Sraigtų pasirinkimo atmintinė

Mūsų Terasos statybos gide yra sraigtų kokybei skirtas skyrius. Ten peržvelgiame faktorius, į kuriuos reikia atsižvelgti ir pateikiame paprastą atmintinę, praversiančią renkantis sraigtus.

Teisingas pasirinkimas
Loading image...

Nesimatantys ar matomi sraigtai terasoms?

Tradiciškai terasos dažniausiai montuojamos matomais sraigtais, bet pastaraisiais metais išpopuliarėjo nesimatantis montavimas, kai baigtoje terasoje sraigtų beveik visai nesimato.

Skaityti daugiau
Loading image...

5. Venkite išmesti išlinkusias lentas

Nusipirkti išlinkusių lentų nėra didelė retenybė. Tokias yra sunkiau tinkamai pritvirtinti konstrukcijoje, nes išlinkusiai lentai prispausti reikia didesnės jėgos.

Sprendimas: naudokite ESSDECK Max! Šie sraigtai pasižymi nepaprastai didele spaudimo jėga ir lengvai pritvirtina išlinkusias lentas. Be to, dėl nedidelės cilindrinės galvutės gaunamas dailus paviršius be atplaišų.

Loading image...

Meistrų itin mėgstami sraigtai terasoms

Ar sraigtai gali palengvinti statybą? Žinoma! Sužinokite, kaip sraigtai terasoms ESSDECK Max per trumpą laiką užkariavo meistrų simpatijas. Gal tiktų ir jums?

Daugiau apie šiuos sraigtus
Loading image...

ITIN MĖGSTAMI MEISTRŲ

Jei norite montuoti medinę terasą tradiciniu būdu, rinkitės sraigtus ESSDECK Max. Jie pasižymi didžiule spaudimo jėga ir maža galvute, užtikrinančia dailų galutinį rezultatą.

Į produktų puslapį
Loading image...

6. Venkite vėduoklę primenančios terasos

Norint tiesiai sumontuoti lentas reikia būti dėmesingiems. Lentų plotis dažnai neatitinka, todėl terasa lengvai gali tapti panaši į vėduoklę. 

Sprendimas: visada išmatuokite kiekvieną lentą, nes dėl drėgmės lygio plotis gali skirtis. Gražiausias galutinis rezultatas pasiekiamas, kai visos eilės pratęsimas yra vienodo pločio. Plotis gali skirtis, todėl bus lengviau žymintis kas metrą. Žyminčia virvele galima nustayti Kad nereikėtų nuolat lakstyti ir matuoti, Svenskt Trä rekomendacijas atitinkančias tiesias linijas galima nustatyti žyminčia virvute.

Loading image...

Teisingas terasos lentų montavimas

Paskutinėje mūsų Terasų statybos gido dalyje apžvelgiame, apie ką reikia pagalvoti, kad terasos lentos būtų sumontuotos teisingai.

Skaityti visas rekomendacijas
Loading image...

7. Venkite dėti lentas ne ta puse

Kad geriau nutekėtų vanduo, terasos lentas reikia dėti teisinga puse aukštyn. 

Sprendimas: jei įmanoma, dėkite į viršų šerdies puse. Bėgant laikui lentos gali įgauti šiek tiek išgaubtą formą ir pagerins vandens nutekėjimą.

Patarimas!
Sudėjus lentas šerdies puse į viršų, rievės atrodo kaip šypsenėlės.

Loading image...

Rekomenduojamas turinys

Loading image...

Klimatui draugiškas pasirinkimas

Patvari terasa ilgai tarnauja ir tausoja aplinką. Sužinokite, kokie su terasos statyba susiję pasirinkimai yra draugiški klimatui.

Skaityti daugiau
Loading image...

Patarimai baseino statybai!

Terasos su baseinu arba kubilu statyba kelia tam tikrus reikalavimus konstrukcijai ir medienos bei sraigtų pasirinkimui. Pasirūpinkite visais svarbiais klausimais dar prieš pradėdami statybas.

Skaityti visus patarimus
Loading image...

Rasti artimiausią statybinių prekių pardavėją

Čia rasite viską, ko reikia terasos statybai - sraigtų, priedų ir medienos. Mes sudarėme didelį ESSVE produktų terasoms asortimentą siūlančių pardavėjų sąrašą.

Rasti vietinį pardavėją
Loading image...