Naująja ESSVE nesimatančio terasų montavimo sistema lentos prikalamos įstrižai įleidžiamais tvirtikliais, o 10 m² terasos sumontuojama vos per 9 minutes! Dėl šios priežasties EDGEFAST meistrui Timui ”Timpai” Jaederfeldtui yra savaime suprantamas pasirinkimas. Čia jis nurodo 5 svarbiausius šio įrankio privalumus:

1. Statoma 4 kartus greičiau, o rezultatai tokie pat geri!

Testo metu dirbdamas normaliu tempu ir tvirtindamas įprastose vietose per 9 minutes sumontavau 10 m² terasos. Tai 4-5 greičiau nei dirbant su kitomis nesimatančio montavimo sistemomis ir dvigubai greičiau nei sukant sraigtus į lentos viršų. Tokią spartą lemia viniakalės ypatumas vienu judesiu įkalti du tvirtiklius. 

Nepamirškite!
Terasų skaičiuokle ESSGUIDE galite nesunkiai apskaičiuoti sraigtų ir medienos sąnaudas terasai. 

Į ESSGUIDE

Loading image...

Unikalaus dizaino viniakalė

EDGFAST yra skirta daug terasų per sezoną pastatantiems profesionalams. Švedijos meistrai greitai prakalbo apie šią unikalią visoje rinkoje sistemą.

Į produktų puslapį
Loading image...

2. Automatiškai teisingas atstumas

Keturios kartu tiekiamos distancinės pokštelės (0-6 mm) automatiškai užtikrina teisingą atstumą tarp lentų. Baltos plokštelės įstatomos apatinėje įrankio dalyje, todėl galiu greitai judėti išilgai lentos ir nesinaudoti matuokliu.

Arčiausiai fasado esančios lentos montavimas:
Jei pirma lenta yra arti sienos, Timpa rekomenduoja tvirtinti ją į viršų sukamais sraigtais, pvz., ESSDECK Max. Pasirūpinkite, kad lenta būtų visiškai tiesi. 

Loading image...

3. Tinka daugelio rūšių medienai

EDGEFAST tinka tiek minkštai, tiek vidutinio kietumo medienai – nuo slėgiu impregnuotos pušies iki maumedžio. Praėjusį rudenį stačiau 100 m² terasą iš maumedžio, kuris turi savybę linkti net ir sumontuotas. Vis dėlto po pusmečio lentų padėtis visiškai nepasikeitė. 

Turėkite omenyje!
ESSVE EDGEFAST negalima naudoti storesnėms nei 28 mm lentoms. Jei norite, kad nesimatytų storesnių lentų montavimo vietų, rekomenduojama naudoti Hidden Decking sistemą.

 

Loading image...

4. Su EDGEFAST mažiau bėgiojimo

Į šią viniakalę vienu kartu telpa 100 tvirtiklių. Vieno užtaisymo užtenka kiek daugiau nei 3 m² terasos, todėl sumažėja bereikalingo lakstymosi. Be to, montuojant nereikės ropoti keliais, nes vinis šaudyti galima atsistojus.

Tvirtikliai būna dviejų paviršiaus apdorojimų
Vinį primenantys EDGEFAST tvirtikliai būna nerūdijančio plieno A2 arba CorrSeal paviršiaus apdorojimo, abiem atvejais C4 korozijos klasės.

Loading image...

Nerūdijančio plieno A2 vinys

Naudojamos agresyvesnėje aplinkoje, pvz., terasose prie ežerų arba didelėse ar aukštai montuojamose terasose.

Į produktų puslapį
Loading image...

C4 paviršiaus apdorojimo vinys

C4 korozijos klasės vinys naudojamos žemose ir mažesnėse terasose, prie kurių nėra vandens ar baseino ir jose nebus naudojami chemikalai ar druskos.

Į produktų puslapį
Loading image...

5. Nėra pavojaus, kad vinys judės

EDGEFAST tvirtikliai vadinami vinimis, bet yra plokšti ir turi dantytus šonus, todėl nelabai panašūs į įprastas vinis. Dėl plokščios formos ir skverbimosi į medžio plaušą įstrižai, medienai džiūstant tvirtikliai nespaudžiami aukštyn.

ESSVE patarimas!
Daugiau sužinokite apie EDGEFAST filmuke, kuriame ESSVE produkto vadovas Stefanas apžvelgia visus privalumus ir rodo, kaip atliekamas montavimas. 

Žiūrėti filmuką

Loading image...

Rekomenduojamas turinys

Loading image...

Profesionalų patarimai profesionalams

Čia surinkome patyrusių meistrų patarimus kolegoms, siekiantiems dar didesnio efektyvumo. Pasinaudokite galimybe patobulinti terasų statybos įgūdžius!

Profesionalų patarimai
Loading image...

Meistrų itin mėgstami sraigtai terasoms

Ar sraigtai gali palengvinti statybą? Žinoma! Sužinokite, kaip sraigtai terasoms ESSDECK Max per trumpą laiką užkariavo meistrų simpatijas. Gal tiktų ir jums?

Daugiau apie šiuos sraigtus
Loading image...

Rasti artimiausią statybinių prekių pardavėją

Čia rasite viską, ko reikia terasos statybai - sraigtų, priedų ir medienos. Mes sudarėme didelį ESSVE produktų terasoms asortimentą siūlančių pardavėjų sąrašą.

Rasti vietinį pardavėją
Loading image...